Obecné informace

Přečtěte si informace o dodání tiskových podkladů a možnosti jejich objednání od nás. Jak nejlépe zaslat objednávku nebo jak řešíme dodání zboží.

Příprava grafiky

Nutnou součástí výroby jsou grafické podklady. Nejrychlejší a nejsnadnější varianta je zaslat s objednávkou i grafické podklady. Pokud podklady k dispozici nejsou nabízíme dvě varianty:

Příprava jednoduché grafiky

Možnost přípravy “jednoduché grafiky” zdarma v případě závazné objednávky na výrobu (např.: text, rámeček, kontura, šipka, umístění dodaného loga nebo fotografie).

Příprava profi grafiky

Možnost přípravy “profi-atraktivní grafiky” za 800 Kč / grafika + dph 21%.

Dodání finálních grafických podkladů

Standardně akceptujeme všechny běžné grafické formáty. V případě problému podklady doladíme. V základu grafiku rozdělujeme na grafiku vektorovou a grafiku rastrovou.

Pracujeme s následujícími formáty

Vektorová grafika Rastrová grafika Univerzální grafický formát
AI do verze CZ2 PSD PDF
CDR do verze X4 JPG  

Nejčastější chyby

  1. Nepřevedené texty na vektor.
  2. Zbytečně vysoké grafické rozlišení pro velkoplošné grafiky, doporučujeme rozlišení pro skutečný rozměr 100-150 dpi.
  3. Nevhodně malé grafické rozlišení pro velkoplošné grafiky, např. podklady stažené z webu.
  4. Podklady zaslané v režimu RGB.

Zadání poptávky nebo objednávky

Jako nejrychlejší a nejefektivnější způsob pro dosažení rychlé kompletní kalkulace doporučujeme poptávku zaslat ve formě e-mailu. Tento způsob nám umožní se rychle zorientovat v zadání a zohlednit všechny aspekty pro kalkulaci důležité. Na e-mail reagujeme okamžitě a je náš hlavní komunikační nástroj. Neradi děláme chyby a e-mail je nejefektivnější. Je to snadné, nezapomeňte uvést základní specifikaci: požadovaný rozměr, počet kusů, označení – např.: Tisk baneru nad výlohu.

Standardní podmínky pro přijetí objednávky

V objednávce nutno uvést dva ověřitelné kontakty (tel + ič, nebo adresu). Převzetí na adrese naší provozovny, platba hotově při převzetí.

Dodání na Vaši adresu, doprava

Standardně objednávky nezasíláme. Snažíme se minimalizovat náklady spojené s výrobou. Zaslání je časově náročné, hlavně z hlediska přípravy. Objednávku je nutné pečlivě zabalit a tento proces se nedá z důvodu rozdílnosti objednávek zjednodušit. Každé balení se provádí individuálně a není automatizované, jde o časově náročnou ruční práci. Pokud je zaslání nevyhnutelné a předem dohodnuté, je účtováno poštovné a balné dle dohody.

Reference

Přečtěte si, co říkají klienti o naší práci

  • Firma Krédo pro nás tiskne již několik let různé vizitky, letáky, samolepky, pohlednice, ale i např. samolepicí reklamu na okna. Pan Teplický reaguje obratem na naše poptávky, nabízí přijatelné ceny a naše objednávky realizuje včas a v perfektní kvalitě. Doporučujeme!Miroslav Šilhavý Schiessl
  • 1
  • 2
  • 3