Naše služby

Již přes 15 let se zabýváme tiskem a výrobou reklamních cedulí, plakátů, samolepek, bannerů a dalšími tiskovými službami.

Tisk samolepek všech velikostí – celopolepy výloh i drobné velikosti, které dodáváme vyskládané na archu. Naše technologie nabízí možnost výseku do libovolného tvaru.

Reklamní i informační cedule z plastových desek různé velikosti a síly. Na cedule kašírujeme samolepicí nápisy vyřezané ze samolepicích fólií, nebo tištěnou grafiku na samolepicím vinylu.

Tiskneme papírové plakáty všech velikostí pro interiér i exteriér. Plakáty jsou odolné. Jejich životnost se při vystavení exteriérových vlivů pohybuje mezi jedním a šesti měsíci.

Reklamní bannery tištěné na pvc plachtovinu. Na bannery lze po obvodu instalovat očka, pro snadné uchycení. Bannery vyrábíme v exteriérové i interiérové kvalitě.

Reklamní přenositelné nosiče (reklamní stojany), dodáváme plastové a kovové. Plastové jsou lehké, snadno přenositelné. Kovové jsou více mechanicky odolné, ale těžší.

Vyrábíme a dodáváme samolepicí grafiku – nápisy vyřezané ze samolepicích fólií. Samolepicí nápisy nebo grafiku je možné dodat s přenašecí fólií pro snadnou instalaci.

Ozdobte si svůj byt, dům či kancelář obrazem, který lze vytisknout z Vámi dodané fotografie. Nechte si zhotovit fotoobraz nebo velkoformátový plakát na vaši zeď.

Reklamní magnety pro vozidla a kovové plochy všem na očích. Výhoda je opakovatelné umístění a snadná deinstalace. Magnety drží, mají atest pro dopravní vozidla.

Reference

Přečtěte si, co říkají klienti o naší práci

  • Firma Krédo pro nás tiskne již několik let různé vizitky, letáky, samolepky, pohlednice, ale i např. samolepicí reklamu na okna. Pan Teplický reaguje obratem na naše poptávky, nabízí přijatelné ceny a naše objednávky realizuje včas a v perfektní kvalitě. Doporučujeme!Miroslav Šilhavý Schiessl
  • 1
  • 2
  • 3