Obrazyz fotek

Ozdobte si svůj byt, dům či kancelář obrazem, který lze vytisknout z Vámi dodané fotografie. Nechte si zhotovit fotoobraz nebo velkoformátový plakát na vaši zeď.

Atraktivní a moderní foto obrazy na stěnu mohou vylepšit design interiéru. Foto obrazy vyrábíme z dodané digitální fotografie, pořízené například i z mobilního telefonu. Standardně vyrábíme foto obrazy s dřevěným rámem a vypnutou vytištěnou grafikou. Pro výrobu používáme kvalitní barvy, které zajistí atraktivní vzhled a trvalou sytost. Snažíme se doporučit nejvhodnější a nejlevnější variantu pro daný typ použití.

Foto obrazy na stěnu kanceláře

Osobní fotografie na pracovišti zlepší náladu, pobaví zákazníka. Foto obrazy na pracovní téma mohou inspirovat klienta, zvýšit důvěru.

Příklady provedení

Položka Velikost Počet ks
Výroba foto obrazu pracovního kolektivu dřevěný rám + tisk grafiky 70 x 50 cm 1 ks

Foto obrazy jako designová součást bydlení

Uchovat pocit a zastavit čas jsou dovednosti fotografie. Díky foto obrazu je možné mít na očích své blízké, přátele a oblíbená místa. Mějte na očích fotografii z dovolené.

Příklady provedení

Položka Velikost Počet ks
Výroba foto obrazu ze svatební oslavy dřevěný rám + tisk grafiky 40 x 30 cm 1 ks

Reference

Přečtěte si, co říkají klienti o naší práci

  • Firma Krédo pro nás tiskne již několik let různé vizitky, letáky, samolepky, pohlednice, ale i např. samolepicí reklamu na okna. Pan Teplický reaguje obratem na naše poptávky, nabízí přijatelné ceny a naše objednávky realizuje včas a v perfektní kvalitě. Doporučujeme!Miroslav Šilhavý Schiessl
  • 1
  • 2
  • 3