Reklamníbannery

Reklamní bannery tištěné na pvc plachtovinu. Na bannery lze po obvodu instalovat očka, pro snadné uchycení. Bannery vyrábíme v exteriérové i interiérové kvalitě.

Reklamní a informační banery vyrábíme z pvc plachtoviny. Naše banery jsou dlouhodobě odolné venkovním vlivům. Základní výhody banerů jsou jejich snadná instalace a skladnost. Baner snadno umístíte i na zjevně komplikované místo pomocí oček na hranách. Velký baner je praktický pro svou skladnost, smotaný se dá jednoduše přemístit. V základu banery rozdělujeme na malé a velké.

Bannery malé

Tisk banerů malých rozměrů je možné provést v levném provedení a to bez vyztužených hran, pro malý rozměr a hmotnost nehrozí vytržení oka. Případně je možné vyrobit baner zcela bez oček k použití například do reklamního stojanu typu roll-up. Malé banery vyrábíme z jednoho kusu materiálu, jeden z rozměrů musí být menší než 134 cm. Naše banery jsou vyrobeny z osvědčených materiálů, pro tisk se používají speciální exteriérové barvy.

Příklady provedení

Položka Velikost Počet ks
Informační baner o prodeji nemovitosti, včetně oček 134 x 50 cm 1 ks
Reklamní baner do reklamního stojanu typu roll-up 85 x 200 cm 3 ks
Reklamní baner nad obchod, včetně oček a vyztužených hran 790 x 90cm 1 ks

Bannery velké

Tyto banery jsou velkoplošné a není možné je tisknout celistvé, v jednom kuse. Oba rozměry jsou větší než 134 cm a doporučujeme provedení včetně zpevněných hran pro větší pevnost oček. Velké rozměry banerů lepíme, nebo svařujeme z více kusů. I velké banery jsou odolné exteriérovým podmínkám, jsou tedy odolné změnám teplot, vodě a slunci.

Příklady provedení

Položka Velikost Počet ks
Velkoplošný reklamní baner na stěnu budovy, včetně oček a vyztužených hran 5 x 5 m 1 ks

Materiály k výrobě bannerů

Materiály mají rozdílné vlastnosti a pokud je potřeba nejvhodnější materiál doporučíme. Používáme materiály zn. Avery, jde o Holandského výrobce, tyto materiály se osvědčily.

Provedení banneru

  • lesklý
  • matný

Speciální neprůsvitný banner

  • baner s černým jádrem (vhodný pro oboustranné provedení)

Reference

Přečtěte si, co říkají klienti o naší práci

  • Firma Krédo pro nás tiskne již několik let různé vizitky, letáky, samolepky, pohlednice, ale i např. samolepicí reklamu na okna. Pan Teplický reaguje obratem na naše poptávky, nabízí přijatelné ceny a naše objednávky realizuje včas a v perfektní kvalitě. Doporučujeme!Miroslav Šilhavý Schiessl
  • 1
  • 2
  • 3