Reklamnípolepy

Vyrábíme a dodáváme samolepicí grafiku – nápisy vyřezané ze samolepicích fólií. Samolepicí nápisy a grafiku je možné dodat s přenašecí fólií pro snadnou instalaci.

Tato forma prezentace je všem na očích, finančně dostupná a funguje. Reklamní polepy se dají instalovat na všechny hladké povrchy, například na výlohu, na dveře vozidla. V základu reklamní polepy rozdělujeme na řezanou samolepicí grafiku (samolepicí nápisy) a tisk na samolepicí vinyl (tištěná samolepka). Pro Vaše použití nejvhodnější provedení doporučíme. Snažíme se doporučit nejvhodnější a nejlevnější variantu pro daný typ použití.

Řezaná samolepicí grafika

Jde o vyřezaný text a grafiku do samolepicí fólie (často laikem chybně nazývaná samolepicí tapeta). Výsledkem je text, grafika v jedné barvě a barva polepovaného místa se stane součástí, pozadím. Pro snadnou instalaci se používá přenašecí fólie. Postup je jednoduchý, poradíme. Řezaná samolepicí grafika je vhodná do interiéru i exteriéru, je odolná vodě, větru, slunci.

Příklady provedení

Položka Velikost Počet ks
Výroba nápisu na dodávku, webová adresařezaná samolepicí grafika + přenašecí fólie 100 x 10 cm 2 ks
Výroba grafiky na výlohu prodejny řezaná samolepicí grafika + přenašecí fólie 100 x 200 cm 1 ks

Tisk na samolepicí vinyl

Jde o standardní samolepku, kterou lze laminovat a oříznout do libovolného tvaru. Samolepku lez instalovat na všechny hladké povrchy, standardně se instaluje na výlohy, štíty, tabule, vozidla. Případné oříznutí grafiky do libovolného tvaru zvýší atraktivitu grafiky (například na výloze více upoutá pozornost). U nás vyrobené reklamní polepy jsou trvale odolné vodě, větru a slunci.

Příklady provedení

Položka Velikost Počet ks
Výroba reklamního polepu s grafikou a přesným tvarem loga k instalaci na výlohu prodejny tisk na samolepicí vinyl + laminace lesk + ořez do tvaru exteriérová kvalita, velmi odolné provedení 50 x 50 cm 3 ks
Výroba reklamního polepu na auto s grafikou a fotografiemi, exteriérová kvalita, velmi odolné provedení 200 x 100 cm 2 ks

Materiály k výrobě reklamních polepů

Materiály mají rozdílné vlastnosti, nejvhodnější materiál doporučíme. Standardně používáme materiály zn. Avery, s těmito materiály máme dobré zkušenosti.

Samolepicí vinyl

  • lesklý
  • matný

Laminace

  • lesklá
  • matná

Okenní samolepicí vinyl

  • dírkatý

Reference

Přečtěte si, co říkají klienti o naší práci

  • Firma Krédo pro nás tiskne již několik let různé vizitky, letáky, samolepky, pohlednice, ale i např. samolepicí reklamu na okna. Pan Teplický reaguje obratem na naše poptávky, nabízí přijatelné ceny a naše objednávky realizuje včas a v perfektní kvalitě. Doporučujeme!Miroslav Šilhavý Schiessl
  • 1
  • 2
  • 3